تبلیغات
همه چی از همه جا، همه جور - دانلود رایگان ورژن جدید نرم افزار نقشه كشی اتوكد Autodesk AutoCAD Maya 2011 x86 x64 محرم

دانلود رایگان ورژن جدید نرم افزار نقشه كشی اتوكد Autodesk AutoCAD Maya 2011 x86 x64


Autodesk_AutoCAD_Maya_2011_[www.MihanDownload.com].jpgامروزه با افزایش تعداد رشته های فنی و مهندسی علاقه ی افراد به این نوع رشته افزایش چشمگیری داشته است. همانطور که میدانید در اکثر رشته های مهندسی افراد برای تهیه پروژه خود نیاز دارند تا با کمک نرم افزاری ابتدا آن را بر روی رایانه طراحی و آنالیز کنند و سپس آن را به مرحله اجرا برسانند. تا به حال در زمینه ی نرم افزارهای فنی و مهندسی برنامه های مختلفی ساخته شده که هر کدام از آنها مختص رشته ی خاصی است و دارای نقاط ضعف و قوت بسیار زیادی میباشد. یکی از نرم افزارهای معروفی که اکثر دانشجویان و مهندسین رشته ی عمران از آن استفاده می کنند نرم افزار AutoCAD است. در واقع اتوکد نام نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار گرفته می شود و به افراد این امکان را میدهد که به راحتی در محیط مجازی نقشه ی مورد نظر خود را طراحی نمایند.  این محصول ساخت شرکت آمریکایی Autodesk میباشد و در دسامبر سال 1982 اولین نسخه آن را تولید نمود که تا به حال نسخه های مختلفی از این نرم افزار را روانه ی بازار کرده است. این شرکت در زمینه ی ساخت نرم افزارهای دو و سه بعدی محصولات متفاوتی را وارد بازار کرده که علاوه بر اتوکد یکی دیگر از محصولات پر طرفدار و معروف آن نرم افزار Maya است که در زمینه ی انیمشن سازی کاربرد بسیار فراوانی دارد. دانشجویان رشته های عمران برای دریافت مدرک دانشگاهی خود حتمآ میبایست طریقه ی کار با این نرم افزار را به طور کامل آموخته باشند و در امتحان نهایی زیر دست استادان مجرب با آن کار کنند. نرم افزار اتوکد را میتوان جایگزینی بسیار مناسب برای میز و سایر ابزار نقشه کشی دانست زیرا شما در محیط آن تمامی ابزارها و وسایل نقشه کشی را در اختیار دارید و به راحتی می توانید در محیطی شبیه سازی شده اقدام به طراحی نقشه مورد نظرتان نمایید حتی میتوانید به صورت کاملآ رایگان از ابزارهایی استفاده کنید که به دلیل قیمت بالا امکان خرید آنها برای شما وجود ندارد. در کشور های مختلف جهان از این نرم افزار برای طراحی پروژه های مختلف اعم از طراحی های ساختمانی داخلی، خارجی، فضاهای سازه ای داخلی و خارجی، صنایع خودرو، هواپیمایی، کشتی و ناو های مسافربری و جنگی، صنایع نظامی و بناهای عظیم معماری و ساختمان و بسیاری دیگر از انواع طراحی های تجاری و مسکونی استفاده میشود. خرید این نرم افزار از شرکت سازنده ی آن به دلایل تحریم و سایر مسائل برای کاربران ایرانی وجود ندارد البته از روشهای دیگری میتوان این نرم افزار را تهیه نمود و همانطور که در اکثر سایتهای ایرانی مشاهده میکنید این نرم افزار محبوب را با قیمتهای بسیار بالا برای فروش قرار داده اند اما سایت میهن دانلود بر خلاف سایر سایتهای ایرانی این نرم افزار را به صورت کاملآ رایگان برای دانلود شما کاربران گرامی قرار داده است.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است ...


برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- امکان طراحی انواع نقشه های ساختمان.
- داشتن تمامی ابزارهای نقشه کشی.
- طراحی نقشه ها به صورت دو و سه بعدی.
- افزیش کارایی های نرم افزار که به شما امکان خلق و ویرایش طرح هایتان را با انطعاف پذیری بسیار بالاتری می دهد و بسیاری از تنظیمات دورنی طرح را به صورت خودکار میزان کرده و انجام می دهد.
- افزوده شدن بخش چند Text Command به صورت Multi-Line یا چندین خط بوده.
- افزوده شدن قابلیت جدیدی تحت عنوان 2D Drafting and Annotation تا برای آن دسته از کاربرانی که از نسخه های قدیمی تر اتوکد وارد محیط این نرم افزار می شوند، برایشان آسان تر و آشنا تر جلوه دهد.
- بهره گیری از فرمت DGN نرم افزار Microstation و تبدیل این دو فرمت به یکدیگر.
- قابلیت جدید ترکیب چارت های Excel و Autocad به یکدیگر و خلق یک چارت یا Table نهایی در محیط اتوکد.
- مدیریت بسیار خوب بر روی انواع لایه ها در محیط این نرم افزار و بخش Layer Properties.
- بهبود کیفی طرح های سه بعدی متنی و گرافیکی.
- سازگاری کامل با ویندوزهای مختلف.
- و...

هر دو نسخه ی x86 و x64 نرم افزار را به صورت جداگانه برایتان قرار داده ایم که شما می توانید نسخه ی مرتبط با سیستم عامل خود را دانلود نمایید.

رد صورت بروز مشکل در دانلود به این لینک مراجعه نمایید


32Bit/x86:

دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 1 از لینک مستقیم: 200 مگابایت

دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 2 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 3 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 4 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 5 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 6 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 32Bit/x86 پارت 7 از لینک مستقیم: 80 مگابایت

64Bit/x64:

دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 1 از لینک مستقیم: 200 مگابایت

دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 2 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 3 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 4 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 5 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 6 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 7 از لینک مستقیم: 200 مگابایت
دانلود نسخه 64Bit/x64 پارت 8 از لینک مستقیم: 135 مگابایت

پسورد: www.mihandownload.com


برچسب ها: برچسب: * AutoCAD ، * AutoCAD 2010 free download ، * AutoCAD 2011 ، * Autodesk ، * Autodesk AutoCAD 2010 ، * free download AutoCAD 2010 ، * نرم افزار AutoCAD ، * نرم افزار فنی و مهندسی ، * نرم افزار مهندسی ، * نرم افزار نقشه کشی ، * نرم افزار نقشه کشی ساختمان ، * نرم افزار های رشته ساختمان ، * نرم افزار اتوکد ، * نرم افزار طراحی ، * نرم افزارهای رشته عمران ، * اتوکد ، * خرید نرم افزار AutoCAD ، * خرید نرم افزار اتوکد ، * خرید انلاین نرم افزار AutoCAD ، * خرید انلاین نرم افزار اتوکد ، * خرید اینترنتی نرم افزار AutoCAD ، * خرید اینترنتی نرم افزار AutoCAD 2010 ، * خرید اینترنتی نرم افزار اتوکد ، * خرید اینترنتی نرم افزار اتوکد 2010 ، * دانلود AutoCAD ، * دانلود AutoCAD 2011 ، * دانلود نرم افزار AutoCAD ، * دانلود نرم افزار AutoCAD 2010 ، * دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2010 ، * دانلود نرم افزار فنی و مهندسی ، * دانلود نرم افزار مهندسی ، * دانلود نرم افزار مهدسی ساختمان ، * دانلود نرم افزار محاسباتی ساختمان ، * دانلود نرم افزار نقشه کشی ، * دانلود نرم افزار نقشه کشی ساختمان ، * دانلود نرم افزار نقشه کشی عمران ، * دانلود نرم افزار اتوکد ، * دانلود نرم افزار اتوکد 2010 ، * دانلود نرم افزار رشته عمران ، * دانلود نرم افزار طراحی نقشه ، * دانلود نرم افزارهای فنی و مهندسی ، * دانلود اتوکد ، * دانلود رایگان نرم افزار AutoCAD ، * دانلود رایگان نرم افزار اتوکد ، * دانلود رایگان نرم افزار اتوکد 2010 ، * رشته عمران ،